-
-
-

Нові правила реєстрації власності в Україні

Нові правила реєстрації власності в Україні


Правила реєстрації власності трохи змінюються щороку, і іноді не тільки профільним професіоналам доводиться стежити за ними, адже, в результаті, вони стосуються саме простих громадян, які можуть купити квартиру або отримати спадок.
Так, найбільш важливим нововведенням є заборона Міністерства юстиції України на реєстраційні дії поза межами області. Втілюється рішення на рівні програмного забезпечення: наприклад, реєстратор з Дніпра намагається змінити статус об'єкта, що знаходиться в Харківській області. Тоді замість збереження змін в реєстрі на екран виводиться повідомлення про технічну помилку. Пов'язана така зміна з отриманням великої кількості скарг на те, що реєстратори здійснюють дії за межами юрисдикції.
Виходить, тепер сама система буде стежити за роботою реєстраторів, які можуть навмисне порушувати закон або ненавмисно помилитися. І технічна неможливість реєстраційної дії в «чужий» області буде діяти краще, ніж відключення доступу до реєстрів. Пов'язано це з тим, що ефект від попередніх заходів не був значним, і недобросовісні співробітники продовжували діяти поза законом.
Ось чому важливо розуміти, що при бажанні оформити нерухомість потрібно звертатися за місцем проживання: тобто, до реєстраторів у своїй області. Якщо ви перебуваєте в тривалому відрядженні або проживаєте в іншому місті, простіше оформити нотаріальну довіреність на дії з нерухомістю на надійну людину, яка зможе звернутися до фахівців за місцем знаходження вашої нової нерухомості. Або, за відсутністю таких, варто знайти час і особисто звернутися до реєстраторів і оформити все за законом.
А купити квартиру в Білій Церкві  без посередників ви можете на сайті torro.com.ua.

RU  Продажа квартир Вышгород  чи купити квартиру Бориспіль

Продажа квартир Украина  Аренда квартир Украина