-
-
-

Одеса: На ринку первинного житла зменшилась кількість пропозицій класу «економ»

Одеса: На ринку первинного житла зменшилась кількість пропозицій класу «економ»

За свідченнями аналітиків, на протязі останнього року кількість пропозицій з продажу квартир у новобудовах збільшилась на 15%. При цьому, відбулося значне зниження кількості пропозицій у економ-сегменті ринку нерухомості. Пов’язують це фахівці з кількома причинами:

  • зростанням кількості житлових комплексів комфорт- і преміум-класу;
  • зменшенням продажу ЖК економ-класу за рахунок завершення продажів у частині комплексів;
  • позиціонування більшості нових ЖК як комплексів комфорт-класу.

Разом із тим, попит на купівлю квартир економ-класу не зменшився. Це пов’язано і з фінансовими можливостями, і з цілями потенційних покупців: більшість із них планують переїзд до придбаного житла, а не його майбутню здачу в оренду. Саме тому на перший план виступає вторинний ринок нерухомості, де житло економ-сегменту завжди було затребуваним та актуальним.

А зважаючи на зрівняння цін первинного і вторинного житла, на сьогодні покупці готові розглядати варіант швидкого в’їзду до готової квартири замість очікування. Особливо це стосується Одеси як популярного культурного й туристичного центру. Окрім того, цей варіант може бути досить вигідним у плані ремонту: навіть за його термінової необхідності, у вторинному житлі це робити простіше. Через це зацікавлені клієнти активно шукають оголошення стосовно продажу квартир економ-класу, а власники житла активно їх створюють.

 

Купить квартиру в Одессе можна на сайті torro.com.ua!

Читайте так же Одесса: Срочная продажа квартиры как шанс значительно сэкономить