-
-
-

Зупинилася ще одна велика Київська компанія Stolitsa Group

Зупинилася ще одна велика Київська компанія Stolitsa Group

        Новина про те що  В Київі нове масштабне потрясіння на ринку первинної нерухомості, що сталася ще одна гучна зупинка будівництва в сфері нерухомості, виявилася фейком.

На щастя, інвестори ЖК "Варшавський" люди раціональні, і, перш ніж панікувати, намагаються розібратися в ситуації. Як, наприклад, Юрій Андрєєв, який детально розкрив у себе в Фейсбуці механіку фейку про "проблеми" у Stolitsa Group.  

"Спостерігаю за ну дуже неписьменною антирекламою одного із забудовників столиці. Два тижні тому на новоствореній сторінці ФБ з'явилася стаття про припинення будівництва житлових комплексів "Столиці груп". Правда, особливого розголосу у цього фейку не було, крім репосту "новини" на маловідомих новинних сайтах. Сьогодні була друга спроба посіяти паніку: під КМДА прийшли "ошукані інвестори "ЖК "Варшавський" (правда, інвестори якого саме ЖК незрозуміло, адже Варшавський мікрорайон вже повністю побудований, а на етапі будівництва перебувають Варшавський плюс і Варшавський-2) з плакатами і проханням захистити їхні права.

Можна було б і повірити в те, що під КМДА прийшли саме інвестори. Але ось неув'язочка — самі інвестори, які щодня спілкуються у всіляких онлайн чатах, навіть не підозрювали, що готується якийсь мітинг, а вже тим більше про те, що будівництво зупинилося. Буквально за 15 хвилин пошуків в соціальних мережах, і був знайдений головний герой сьогоднішньої вистави — нібито інвестор Максим Бородін — він же актор, музикант, співак. Розумію, що у акторів зараз дуже туго з роботою, концертів у музикантів немає. Але це ж не привід погоджуватися на таку "роботу". Сам Максим в особистих повідомленнях відповідає, нібито не знав про те, що зупинка будівництва — це неправда. Сторінку в інстаграмі хлопець вже встиг видалити, але скріни то не горять)

Антиреклама дуже дешева. Тому виглядає дуже смішно", — пише блогер.  

Слід зазначити, що це вже далеко не перша провокація, пов'язана з успішними проєктами, в яких бере участь Stolitsa Group. Раніше ЗМІ повідомляли, як провокатор підкинув у відділ непродовольчих товарів супермаркету NOVUS ялинкові іграшки із забороненою символікою. За цим заняттям його зняли камери відеоспостереження. 

Раніше мы писали про ризики, пов"язані с придбанням квартири в старих будинках : Купи квартиру дешевле новостроя