-
-
-

Паркінг в Одесі - необхідний атребут комфорту.

Паркінг в Одесі - необхідний атребут комфорту.

Сьогодні практично у всіх успішних сучасних людей є свої кошти автономного пересування - автомобілі. Однак найчастіше в вподобаному будинку немає місця для парковки авто. Оскільки паркінг став невід'ємною частиною інфраструктури нинішнього часу, все більше людей звертають увагу на його наявність в тому житловому будинку, де планується купити квартиру в Одесі.

 

Напевно кожному водієві не раз доводилося добиратися до місця стоянки по дощу, снігові замети або спеці в середині літа. Наземна парковка приносить незручності не тільки власнику авто, а й самій машині - постійне перебування під відкритим небом явно не піде на користь зовнішньому вигляду і функціональним можливостям автомобіля. Рішенням проблеми стане підземна парковка, розташована прямо під будинком - на неї ви зможете спуститися на ліфті з під'їзду, що дуже зручно.

 

Паркомісце купується окремо від квартири - в різних новобудовах запропоновано різну кількість місць для стоянки машин. На такий вид нерухомості інвестор отримає право власності.

 

Продаж квартир в Одесі представлена ​​на ТОРРО.

Раніше ми давали поради Як зняти квартиру в Одесі