-
-
-

Оживлення на ринку квартир Івано-Франківська

Оживлення на ринку квартир Івано-Франківська

Торішня осінь нарешті змусила франківських ріелторів взятися до діла: вперше за останні кілька років на місцевому ринку нерухомості відчулося реальне пожвавлення. Перша в цьому році хвиля народного зацікавлення квадратними метрами відбулася ще у квітні, відразу після валютного стрибка. Люди розглядали покупку житла як альтернативу банківським депозитам. Ця тенденція продовжує впливати на ринок і сьогодні, переконують галузеві експерти.

Ринок житла надалі перебуває на дні, люди купували квартири мало. Але з урахуванням того, що ціна квартир впала приблизно на 25% у доларах, новобудови приваблюють покупців, адже їхня ціна формується в гривнях.

Наразі можна купити квартиру в Івано-Франківську на первинному ринку, однокімнатну, навіть за 13 тисяч доларів, трикімнатну – за 30 тисяч доларів.

Тож експерт радять усім потенційним покупцям ловити момент, як ніколи раніше сприятливий для придбання житла. Вартість житла у новобудовах, які зводитимуть зараз, буде вищоию приблизно на 20%, через подорожчання будматеріалів, теж саме передасться на вартість квартири.

Інформацію що до Продаж квартир в Івано-Франківську можна побачити на дошці нерухомості - ТОРРО.