-
-
-

Купити Апартаменти або будинок за містом?

Купити Апартаменти або будинок за містом?

Навіть мене, людину яка народилася і вирісла в мегаполісі, з появою дитини, стали відвідувати думки про придбання заміської нерухомості. Приїжджаючи на вихідні до друзів, які ставили щасливими володарями котеджу в екологічно чистому місці, де, виходячи вранці на ганок, я вдихала аромати соснового лісу, розуміла - я хочу тут жити! Але на щастя я людина раціональна і почала зважувати всі за і проти. Чисте повітря, своя галявина біля будинку і навіть басейн, хоч і мають свої незаперечні плюси, проте є багато «АЛЕ».

Чому б не жити за містом?

Щоб зрозуміти, чи потягне фінансово наша сім'я купити квартиру в Києві або будинок в передмісті, я влізла в інтернет і почала збір інформації. На мій подив досить багато пропозицій будинків під ключ з підведеними газом і комунікаціями за ціною міської квартири. Почавши аналізувати, я зрозуміла, що не все так райдужно. По-перше, ремонт обійдеться набагато дорожче, ніж в квартирі, але навіть не це так налякало. Більшість пропозицій, це будинки, що знаходяться або в великому віддаленні від міста, а якщо і не дуже далеко, то в якомусь полі, де гуляти по лісі пропадає бажання вже по дорозі до нього - а шлях неблизький, по купинах і болотах. Про все це я дізналася, вже коли їздила на перегляди.

 Далі мене стали турбувати більш тривіальні питання, ніж прогулянки по лісу, а зокрема, де буде вчитися дитина. Кожен день возити її в місто, стоячи по годині в пробках на в'їзді в місто і на мостах. А як же спортивні секції? Тобто привізши її з самого ранку, до пізнього вечора він, щоб пообідати або просто перепочити, потрапити додому не зможе, а буде чекати поки хтось із дорослих забере його по дорозі з роботи. Але навіть ця проблема вирішувана, є ж міські бабусі, дідусі. Остаточний аргумент проти, котрий не залишив каменя на камені від моєї колишньої рішучості - це щомісячні рахунки. Поспілкувавшись з друзями, що живуть у великому будинку (а в маленькому я жити не планувала), я зрозуміла, що світло, опалення та інші зручності цивілізації будуть постійно влітати в таку копієчку, що вже краще я буду кілька разів на рік літати з сім'єю на райські острова. Я вже не буду говорити, що англійські газони, альпійські гірки та інша краса ландшафтного дизайну вимагають постійного професійного догляду, що також недешево. Тому стало зрозуміло, що будинок за містом, по крайній мірі на даний момент, непомірна розкіш.

Чи легко вибрати квартиру

Визначившись що потрібно купити квартиру, постало питання де і яку брати. Тут мені на допомогу прийшли фахівці агентства нерухомості. Знову ж від друзів  я дізналася  як багато підводних каменів в цій справі. По-перше, як виявилося половина оголошень в інтернеті - читаючи липа, лише для залучення клієнтів, а як тільки самостійно починаєш дзвонити, виявляється, що вона вже продана або і не продавалася зовсім. Такі трюки використовують недобросовісні брокери, щоб Ви подзвонили, а далі почнуть пропонувати варіанти, навіть близько не схожі на, розміщені в оголошенні, фото. Тому вкрай важливо правильно вибрати агентство нерухомості, яке має перевірену базу продажу квартир в Києві, бажано з досвідом роботи не менше 5 років. Професіонали в залежності від бюджету, яким Ви маєте в своєму розпорядженні, переваг і побажань підберуть варіант. Далі перевірять історію нерухомості, кому, коли вона передавалася і продавалася, правильно складуть договір і проведуть операцію, так що покупець зможе спокійно жити в квартирі і не мати ніяких проблем.

Раніше ми писали в статті: "Купити квартиру в новобудові або на вторинному ринку - що ж краще?"