-
-
-

Ірина Федишин стала сусідкою Надії Мейхер у Києві.

Ірина Федишин стала сусідкою Надії Мейхер у Києві.

Популярна співачка, учасниця восьмого сезону проекту «Голос країни», львів'янка Ірина Федишин тепер власниця розкішної квартири в центрі Києва. Купив квартиру в подарунок і підніс Ірині чоловік Віталій на 8 Березня, під час їх сімейного відпочинку в Єгипті. До речі, так само відомо, що вона стала сусідкою по будинку з колишньої солісткою «ВІА Гри» Надією Мейхер.

"Квартиру в 85 квадратних метрів ми з чоловіком самі заробили самі, завдяки важкій праці і гастролей ", - заявила співачка.

Ірина Федишин не планує постійно перебувати в столиці, тому що її синочки Юрчик і Олежка в школу підуть у Львові, тому основним місцем проживання Ірини залишиться саме Львів.

"Я дуже сімейна дівчина і буду сумувати і за сім'єю і за друзями, хоча друзі і тут в Києві є, але Юра у Львові піде в перший клас, тому сюди ми будемо приїжджати по роботі, а основним місцем проживання залишиться Львів", - зазначила співачка в інтерв'ю Каті Осадчій.

Купити квартиру Київ  Ірині Федишин рекомендував портал нерухомості України - ТОРРО.

Стаття "антикорупціонери визначили ТОП-5 найгірших забудовників Києва" допомагає багатьом зробити правільній вибір на ринку продажу квартир в Києві.