-
-
-

Чи варто купувати квартиру в Запоріжжі у 2019 році?

Чи варто купувати квартиру в Запоріжжі у 2019 році?

Нерухомість – успішне фінансове вкладення для тих, хто не любить ризик, і має можливість витратити досить значні кошти на квартиру чи приватний будинок. Тим більше, експерти констатують, що саме інвестиції в нерухомість сьогодні в Україні залишаються найбільш надійними.

Придбання квартири в Запоріжжі є достойним рішенням через розвиненість інфраструктури й туристичний потенціал міста. Саме тому багато українців купують квартири тут, щоб здавати їх в оренду чи перетворити на комерційну нерухомість, і отримувати прибуток.

Що ж стосується 2019-го року, аналітики прогнозують значний вплив виборів на ринок нерухомості по всій Україні. Тим більше, виборів буде двоє: президентські  березень-кватень і парламентські, заплановані на кінець жовтня поточного  2019 року.

Зважаючи на те, що на онлайн-дошці оголошень torro.com.ua привабливі варіанти нерухомості і можливість досягти угоди без посередників (а отже – і зайвих витрат на комісії брокерам) можна знайти на протязі року, «ідеального» часу для того, щоб купити квартиру в Запроріжжі, не існує. Фахівці свідчать, що найсприятливішим часом для придбання є час, коли потенційний покупець має таку потребу, можливість для покупки, і знаходить нерухомість по душі.

Купити квартиру у Запоріжжі можна на сайті torro.com.ua!

Продажа квартир Запорожье

Раніше ми давали пораду Чи не відмовлять у субсидії при оренді квартири?