-
-
-

Чи подорожчає житло? Роз'яснює міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко

Чи подорожчає житло? Роз'яснює міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко

"Зростання вартості житла, в першу чергу, відбувається за рахунок одного фактора - інфляції. Це те, що швидко впливає практично на курс валюти, і на те, що безпосередньо відбивається в будівельних матеріалах і впливає на вартість. Поки таких підстав на цей рік немає ", - вважає віце-прем'єр і міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко в одній особі.

Другим фактором, що впливає на вартість житла, за словами Зубко, може являтся стрімке зростання попиту на житло. А сьогодні спостерігається процес дещо іншого характеру.

Навіть якщо найближчим часом широко запрацює іпотечне кредитування, все одно банки не дають коштів без зрозумілої прибутковості громадян ", - говорить він.

Зубко також зазначив: - Щоб збільшувалися інвестиції в будівельну галузь - має запрацювати банківський сектор. . Також будівельної галузі, як локомотиву економіки сприятиме дерегуляція в будівельному секторі.

Експерти Торро висвітлили свою думку щодо можливості серйозної зміни цін на ринку нерухомості в Україні в період 2018-2020г.