-
-
-

Афера з заволодінням нерухомості Платинум Банку.

Афера з заволодінням нерухомості Платинум Банку.

Відомості про аферу в особливо великому розмірі - незаконне заволодіння нерухомістю ліквідованого "Платинум Банку" в Одесі вартістю 144 мільйонів гривень надав Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Як повідомила прес-служба Фонду, з Реєстру прав на нерухоме майно вилучено запис про право власності на об'єкт, а майно перереєстровано на громадянина Садігова прізвище Тофік Огли, який в свою чергу передав права на майно компанії "Садиг Тофік", створеної за день до проведених маніпуляцій. За інформацією Фонду, керівником цієї компанії є Марабян Давид Леванович, при цьому особа з таким же ім'ям внесено в базу даних сайту "Миротворець" як бойовик незаконних збройних формувань з позивним "Вірмен".

Легітимізувала аферу Грицай Наталія Володимирівна, реєстратор КП Березанського сільради Біляївського району Одеської області «Центр реєстрації», щодо дій якого в Міністерстві юстиції вже розпочато перевірку.

Фонд також повідомив, що за спробами позбавити банк права власності на майно стоять наближені до колишніх акціонерів банку особи. Також повідомляється, що Фонд готує скаргу до Міністерства юстиції з вимогою в оперативному порядку скасувати незаконно вчинені реєстраційні дії і відновити право власності на майно "Платинум Банку".

Раніше ми писали Топ-5 способів ведення в оману на ринку нерухомості

ru   оренда квартир Одеса продаж квартир Одеса