-
-
-

Як знайти доброго агента з нерухомості?

Як знайти доброго агента з нерухомості?

Сьогодні в Україні велика кількість ріелторів, які пропонують свої послуги, але, на жаль, не всі вони сумлінно справляються зі своїм завданням. Для початку, спробуємо зрозуміти, а для чого він взагалі потрібен. Не залежно від того, що вам потрібно - продати, купити, здати або зняти квартиру в Києві зробити це без допомоги Агентства нерухомості буде непросто, та й укладати будь-які угоди за допомогою професіонала набагато надійніше. Він запропонує вам різні варіанти, буде ходити на перегляди і супроводжувати вас до закінчення угоди і передачі грошей. А якщо ви вирішите обійтися без його послуг, поспішаємо вас розчарувати, навіть знайшовши, наприклад, оголошення в інтернеті «оренда квартири без посередника», 99% що це буде телефон ріелтора - такі сучасні реалії. Якщо бажаючий зняти квартиру не бажає платити відсоток ріелтору, то напевно орендодавець вже підстрахувався і звернувся до агента. Так що мати справу з посередників, вам, швидше за все, все одно доведеться, якщо звичайно ви не будете самостійно займатися розклеюванням оголошень на стовпах.

Правила вибору надійного посередника

1. Представник агентства повинен бути комунікабельним, гнучким, добре знати законодавство, що стосується ринку нерухомості, об'єктивно оцінювати житло, чітко розуміти схему укладання договорів, знати відповідну документацію і вміти оформляти угоди;

2. Звертайтеся до професіоналів, наприклад таким, як Агентство нерухомості Вікторія і Ко, таким чином ви будете захищені від шахраїв.

3. Спеціаліст повинен все роз'яснити є і по пунктах, починаючи від знайомства з об'єктом, господарем (покупцем) і закінчуючи передачею грошей.

4. Аналізуйте слова і дії ріелтора, який з вами співпрацює. Він повинен бути пунктуальний, вислуховувати ваші побажання, задавати питання, не нав'язувати свою думку і під час переговорів відстоювати ваші інтереси, торгуватися, вміти переконувати опонента, щоб рішення було прийнято на вашу користь;

5. Професіонал не побоїться опустити вас на землю і розумно обґрунтувати

що, наприклад, квартира відповідна вашим вимогам, обійдеться дорожче, або навпаки, що пропоноване вами житло слід виставити за нижчою ціною. Спеціаліст знає ринок і чесно скаже, якщо планка ваших вимог не відповідає бюджету та ін .;

4. Звертайте увагу, як агент відгукується про колишніх клієнтів. Він повинен любити свою роботу щиро радіти за те, що зміг допомогти людям і уклав вдалу угоду, а не «ганьбити» примхливих клієнтів, які «вимотали йому все нерви».

6. Хороший агент завжди відмінний психолог, відкритий для будь-яких питань, не боїться вступати в діалоги і відстоювати свою правоту, захищаючи ваші права.

Пам'ятайте, якщо вам комфортно працювати з ріелтором, то це вже половина успіху, покладайтеся на його професіоналізм і вдала угода не за горами!

Чи Подорожчає житло в Україні? в попередній статті пояснював міністр регіонального розвитку Генадій Зубко.