-
-
-

Вибір кольору для інтер'єру дитячої кімнати

Вибір кольору для інтер'єру дитячої кімнати

Як відомо, кожен колір по-своєму впливає на психоемоційний стан людини, тому до вибору відтінків інтер'єру для дитячих варто підходити відповідально.

Розробляючи дизайн кімнати для малюка, варто враховувати такі фактори:

• Переважання червоного кольору здатне не тільки стимулювати фізичну і розумову активність, але і провокувати агресивну поведінку, а також викликати неуважність. У той же час акцентні червоні фрагменти, навпаки, є помірними стимуляторами. Такі яскраві деталі - вдале рішення для інтер'єру маленьких меланхоліків і флегматиків.

Жовтий колір дарує відчуття тепла і радості, мотивує до дії. За твердженнями цветотерапевтов, цей відтінок покращує зір і пам'ять, підсилює концентрацію уваги, викликає позитивні емоції і тим самим покращує настрій. • Насичені зелені тони наводять тугу, вганяють у зневіру, стають причинами частих головних болів. Натуральні зелені відтінки діють заспокійливо, допомагають гіперактивним дітям зняти нервову напругу, попереджають розвиток нервових зривів. Також, за висновками вчених, вони здатні підвищувати швидкість читання, тому їх рекомендують вибирати для оформлення навчально-розвиваючих зон.

Помаранчевий в колірній палітрі інтер'єрів найбільш недооцінений: найчастіше його бояться використовувати за надмірну яскравість. Однак у фахівців з цього приводу інша думка: цей енергійний колір відмінно підходить для оформлення дитячих. Він огортає теплом, розвиває впевненість у власних силах, покращує травлення, посилює апетит. Також помаранчеві відтінки допомагають розвивати екстраверсію - товариськість, оптимістичність, добродушність. • Інтер'єр в блакитних тонах заспокоює і розслабляє, тому він ідеально підходить до оформлення зон відпочинку. А ось від використання його в навчальних куточках варто відмовитися - в іншому випадку ваш малюк буде постійно парити в блакитних мріях.

• Амбіційний фіолетовий надає впевненість у власних силах, надихає на творчість, сприяє розвитку образного мислення. Однак зловживати їм не слід: надмірність присутності фіолетового в інтер'єрі розсіює увагу, забирає в світ мрій, викликає почуття самотності.

Рожевий - популярниЙ колір в оформленні кімнат для дівчаток. Він підвищує самооцінку, заспокоює, запобігає розвитку стресів, сприяє підвищенню успішності в навчанні. Але важливо пам'ятати: дівчатка або швидко втрачають інтерес до своїх кімнатах принцес, або починають вести себе як маленькі химерні кокетки. Тому психологи радять розбавляти надмірну жіночність інтер'єрів в рожевих тонах персиковими або м'якими бузковими відтінками.

Продаж квартир Ужгород

Оренда квартир Ужгород