-
-
-

В Україні нові вимоги по установці газових котлів

В Україні нові вимоги по установці газових котлів

Зміни стосуються тільки нових (первинних) установок газових котів в житлових приміщеннях В нових житлових будинках в Україні не допускається розміщення швидкодіючих газових теплогенераторів з відкритими камерами. Такі правила передбачені новим державно-будівельними нормами (ГСН) за проектуванням газових бытових теплогенераторів у нових житлових будинках, повідомляє Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку України Геннадій Зубко.

"Часто пренебрежение правилами встановлення і експлуатації газових теплогенераторів приводять до трагічним останнім - кілька етапів виникнення в повітря в результаті взривів.", - зазначив Зубко.

Зубко пояснил, що вступлення в дію нових ГСН допускає встановлення для отоплення і гарячого водопостачання в індивідуальних і багатоквартирних житлових будинках до трьох поверхневих теплогенераторів потужності до 30 кВт.

Обязательные условия для таких установок:

приміщення кухні висоти не менше 2,2 м з наявністю природного освітлення (незалежно від наявності плит);
площадь приточного пристрою повинна складати не менше 0,025 м²;
в приміщеннях кухонь, інтегрованих в структуру живої кімнати приймається установка тільки теплогенераторів з закритою камерою.
Теплова потужність конвекторів, встановлена ​​в живих приміщеннях не повинна перевищувати 7,5 кВт. При цьому приміщення повинні бути оснащені контролем концентрацій газу.

за матеріалами видання "Сьогодні".