-
-
-

Топ-5 способів введення в оману на ринку нерухомості

Топ-5 способів введення в оману на ринку нерухомості

Топ-5 способів ведення в оману на ринку нерухомості

Ринок нерухомості завжди цікавив шахраїв. І навість якщо ситуація 10-15 років тому була набагато більш критичною, і сьогодні важко сказати, що ризиків не існує. У Рівному і по свій Україні діють люди, готові йти на обман. Заради легкої наживи аферисти створюють досить непрості схеми обману, але іноді прибігають і до найочевидніших. Які з них є найбільш поширеними?

  1. Продаж житла не власниками

Це однин з найпопулярніших способів заробітку для шахраїв. Зустрічається він завжди на ринку житлової нерухомості. При цьому угода щодо продажу або оренди квартири здійснюється не справжніми власниками. А справжні можуть навіть не здогадуватись про цю ситуацію.

Що робити? Завжди перевіряти документи права власності і не боятись задавати максимум питань, особливо якщо ви бажаєте купити квартиру у Львові без посередників.

  1. Продаж кільком людям одночасно

Цей метод також є дуже популярним: житло здається в оренду або навіть продається за фальшивими документами на житло і фальшивими паспортами одразу кільком людям. Щоб уникнути такої ситуації, варто використовувати найпростіші способи: опит сусідів про власників житла.

  1. Продаж арештованого і закладеного житла

Ця схема працює, коли на продаж виставляється нерухомість, яка знаходиться у закладенні чи під арештом. Сюди в входить варіант, коли власники погоджуються на угоду під тиском або впливом. Така нерухомість зазвичай виставляється на продаж за дуже низькою ціною, і покупці у поспіху забувають про якісну перевірку житла.

  1. Задаток за повітря

Часто шахраї беруть авансовий платіж з кількох покупців і просто зникають із грошима. В такому випадку необхідне підписання документу про передання задатку власникам, який захистить вас від афер.

  1. Низькі відсотки або ціна оренди

Аферист в цьому випадку пропонує низьку ціну оренди або низький відсоток при купівлі квартири в кредит за умови, що покупець заздалегідь залишає велику передплату або перший внесок. Виходом з такої ситуації також є перевірка житла і документів хазяїна, а також підписання угод із ним.

Важливим є те, що при уважному і обережному ставленні до угод із нерухомістю можна обійтись без посередників, але необхідно пам’ятати, що ризики існують завжди.

Безпечно купити квартиру без посередників можна на сайті torro.com.ua. продаж квартир Рівне та оренда квартир Рівне

Раніше ми писали Львів: де зупинитись?

ru