-
-
-

Ремонт ламінату

Ремонт ламінату

Ремонт ламината

Квартирне питання для всіх дуже важливе. Охочі купити квартиру у Львові сміливо можуть звертатися на сайт ТОРРО.  Там  же можна вивчити попит на оренду квартир у Львові прорахувавши капіталізацію нерухомості. Часто буває що після оренди квартири квартиранти наносять якийсь збиток. Один з таких видів є пошкодження ламінату. Найпростішим і швидким способом ремонту є застосування герметика.

Перед покупкою герметика потрібно звертати увагу на його характеристики. При висиханні герметик набуває темний відтінок, тому він повинен бути на тон світліше, ніж покриття. Готуючи мастику для ремонту, необхідно дотримуватися інструкції, щоб консистенція і відтінок відповідали кольору ламінату. Поглиблені пошкодження слід заповнювати гумовим шпателем.

Якщо ламінату нанесені більш масштабні пошкодження, то ремонтним складом краще замазувати всю поверхню, а не кожну подряпину окремо. Але після такого способу ремонту підлогу вже втратить свою привабливість. Серйозні пошкодження у вигляді глибоких відколів або тріщин починають дуже складно. Тому крайнім варіантом буде повна заміна ламінату.

Під час демонтажу окремих мостин важливо дотримувати акуратність, щоб не пошкодити сусідні планки підлогового покриття. Якщо доступний тільки такий спосіб ремонту, то слід з великою обережністю видалити пошкоджену ділянку, а на його місце приклеїти новий. Якщо ламінована підлога здувся від впливу води, то на деформовані планки слід укласти абсолютно рівні листи фанери або дощаті щити, а на них встановити важкий вантаж. Приблизно через тиждень підлога повинна повернутися до свого початкового стану.

Матеріал для усунення подряпин і тріщин на підлозі нескладно виготовити самостійно. Для приготування складу будуть потрібні тирсу і гіпс, пропорція складе 1: 1, потім додати воду і розмішати. По густоті розчин повинен бути пастоподібною. Перед реставрацією дефектів великих розмірів слід вкласти заздалегідь підготовлені вкладиші з будь-якого міцного матеріалу. Ламіновану підлогу, що не має механічних пошкоджень, але змінив свій колір від дії ультрафіолету, можна оновити шляхом покриття поверхні лаком.

Рекомендуємо  Продаж квартир в Івано-Франківську та Оренда квартир в Івано-Франківську 

Раніше ми рекомендували  Первинний і вторинний ринок нерухомості в Україні: який вибрати?