-
-
-

Про що потрібно думати при виборі та купівлі землі

Про що потрібно думати при виборі та купівлі землі

Багато з нас сьогодні хотіли б жити по-своєму. Варіантів пропонується безліч, і це залежить від нас, що ми вважаємо за краще. Кому-то потрібна квартира, кому-то будинок. Причому у нас є можливість не тільки купити вже готовий будинок, але і спроектувати і побудувати свій будинок мрії.

Якщо ми вирішили побудувати свій будинок, то у нас повинно бути де. Що якщо у нас ще немає своєї ділянки землі? Як його знайти і про що слід знати при виборі та купівлі ділянки?
Пошук
При пошуку землі починаємо з вибору місця. Визначаємо відстань від роботи, магазинів, дитячих садків, шкіл та інших важливих для нас послуг.
Далі ми повинні вибрати необхідний розмір придбаного земельної ділянки. Кому-то потрібна земля, де буде стояти тільки будинок, хтось віддає перевагу будинок з садом, зону відпочинку, гараж.
Останній важливий фактор - це фінансовий бюджет, яким ви володієте. Може трапитися так, що ви виберете дорогий ділянку землі, і на саму будівлю не буде достатньо коштів, і будівництво мрії більше не буде відповідати нашим первісним ідеям і цілям.
В даний час при пошуку ви можете використовувати Інтернет, завдяки чому ви можете порівнювати більше пропозицій, ціни і площі.
інформація
Після знаходження землі ви повинні побачити ділянку в живу, де зможете оцінити ділянку, його площа і околиці.
Перевірте документи на володіння ділянкою від продавця і постарайтеся отримати якомога більше інформації.
1. Перевірити доступність від головної дороги
2. Чи є під'їзну колію частиною ділянки або необхідно додаткове оформлення документів.
3. Зверніть увагу на інформацію, чи є він будівельною дільницею
4. Зверніться до місцевого кадастровим бюро і перевірте документи.
5. Від'їзд наявність мереж, особливо електрику і газ
6. Вода, у вас є два варіанти: вода з міського водопроводу, власна свердловина
7. Те ж рішення, що і для води, може бути застосовано до септика

Різниця в ціні на землю з комунікаційними мережами і без мереж, є значною. Ми рекомендуємо розрахувати, який варіант для вас більш економічний.
Купівля
Ви можете використовувати свої власні кошти, кредит або іпотеку, щоб купити ділянку під забудову.
Кожен окремий банк надасть вам додаткову інформацію з кредитування будівництва будинку, коли обрана вами компанія запропонує вам варіанти з будівництва. В даний час деякі будівельні компанії пропонують власне кредитне фінансування. Вони допоможуть вам не тільки з фінансуванням і будівництвом, а й з вибором землі під забудову, з необхідними документами і згодом з видачею дозволів на будівництво.

Будуєте будинок, помрійте про стилі інтерєру