-
-
-

Назріло - Реконструкція хрущовок в Україні

Назріло - Реконструкція хрущовок в Україні

Керівництво Києва давно вже декларує, що місця для будівництва нового житла в Києві практично немає. Такі заяви свідчать про те що назріло питання про реконструкцію вторинного житлового фонду.

Цитата від мера Києва Володимира Кличка: - "Я переконаний, що в найближчі 2-3 роки в місті не буде місця для будівництва нових будинків. Нам потрібно буде якимось чином приводити в порядок ті території і житло, які застаріли. Але щоб до цього прийти, нам потрібен законопроект, який зможе відповісти на багато питань і захистити жителів цих територій ", - сказав він.

За словами мера, на даний момент в реконструкції або частковому знесення в столиці потребує 80% такого житла. У зв'язку з цим мають бути ухвалені законопроект, що визначає умови для виселення та коефіцієнт збільшення площі житла при переїзді.

Найнадійніший механізм по міркуванню багатьох юристів, що захищає права мешканців реконструюється будинку, є договір міни на іншу нерухомість більшої площі. При цьому право власності на нове житло володарі старої хрущовки отримують в момент підписання самого договору та його державної реєстрації.

Купить квартиру в Киеве можете ознакомившись с предложениями на нашем ресурсе.

Читайте так же  Кризис в недвижимости. Зима 2019-2020г.