-
-
-

Навіщо звертатися в агентство нерухомості?

Навіщо звертатися в агентство нерухомості?

Слова «агентство нерухомості» і «ріелтор» у кожної людини народжують свій асоціативний ряд, зазвичай, пов'язаний з особистим досвідом. Мало хто одразу перерахує всі послуги, які можна отримати у професіоналів в цій сфері діяльності. А між тим, спектр ріелторських послуг досить широкий. Напевно, продаж квартири або будинку, це перше, що спадає на думку. Сьогодні ви майже не зустрінете оголошень від власників житла. Це і зрозуміло. Мало хто може собі дозволити витрачати багато часу на покази, спілкування з потенційними покупцями, розміщення реклами. Людині, яка занурюється в тему кожен день, легше організувати весь цей процес. Відповідати на телефонні дзвінки, безліч разів описувати пропонований об'єкт, зустрічатися з людьми, показувати приміщення, часом, декілька разів одним і тим же людям.

Специфіка роботи ріелторів така, що вони знають, куди дати рекламу про продаж, а куди не варто, які є можливості безкоштовного розміщення оголошень. Дуже часто, продавець і покупець - клієнти одного агентства, тому угода проходить, буквально, через кілька днів після вашого звернення. Але навіть якщо все трапляється не так швидко, ймовірність успіху вище з ріелтором, ніж без нього. Просто тому, що ті хто хоче купити будинок або квартиру теж приходять в агентства нерухомості. Принаймні, ті, хто цінує свій час. Переглянути незліченну кількість пропозицій з газет, інтернету, інших джерел і знайти потрібне дуже важко, якщо це - не ваша робота, і ви не розбираєтеся в тонкощах процесу. Крім того, у ріелторів є свої бази даних, об'єкти, особисті контакти, напрацьовані роками практики. Процес пошуку бажаного об'єкта, який зайняв би у вас довгі години, при зверненні в агентство нерухомості гарантовано скоротиться в кілька разів. А крім того, ви заощадите час і на переглядах, тому що не доведеться розшукувати адресу і вивчати маршрут.

Ваш ріелтор відмінно орієнтується в місті, де працює, знає і свої об'єкти й чужі, зможе скласти графік переглядів так, щоб подивитися кілька точок в максимально стислий проміжок часу. Чи не менше нюансів, коли ви шукаєте житло в оренду. Тут без ріелтора обійтися майже не можливо. Тому що господарі житла воліють здавати його через агентства, щоб убезпечити себе від різних неприємностей. Та й перегляди йдуть швидше, коли цим займається агент, у якого на руках ключі від приміщення, і він в будь-який момент може показати об'єкт.

Практично все, вище сказане, відноситься і до комерційної нерухомості, що купується, продається, здається в оренду. Ріелтори володіють інформацією про те, які з представлених на ринку об'єктів, задовольнять саме ваш запит, а вам залишиться тільки вибрати. Але, найголовніше, що всі операції з нерухомістю регламентуються законом, який, щоб уникнути матеріальних та інших втрат, краще не порушувати. Правила, вимоги стосовно документів, способи реєстрації угод досить часто змінюються в наш неспокійний час. Тому, навіть якщо ви вже робили це колись самостійно, не факт, що ваш досвід виявиться актуальним сьогодні.

З огляду на те, що ризики дуже високі, розумніше звернутися в агентство нерухомості, як мінімум, за консультацією, а краще, за повним юридичним супроводом вашої угоди.

Якщо бажаєте купити квартиру в Києві - рекомендуємо Агентство нерухомості "Вікторія і Ко". Це агентство з більш ніж двадцятирічним досвідом. Їм довіряють багато людей. Виконують свою роботу дуже прфесійно.

Як зняти житло і не обпектися