-
-
-

Зняти квартиру в Одесі - поради

Зняти квартиру в Одесі - поради

Плануючи приїзд в Південну пальму України - Одесу, кожен чоловік шукає житло де б він міг розміститися. Одні селяться в готелях іньші в хостелах, добре що їх у цьому місті достатньо, але є звичайно і ті, кому хочеться домашнього затишку. У таких випадках цікавить оренда квартири в Одесі. І тут відвідувача піджидає небезпека: є ризик наштовхнутися на шахраїв, які зроблять все, щоб забрати ваші гроші, замість цього залишивши лише розчарування. Як не потрапити на їхню лову і вибрати житло, розповімо в цій статті.

На жаль, засилля шахраїв і аферистів, які знають безліч способів, як виманити у віруючих українців гроші, є однією з особливостей прекрасного міста Одеса. Вже давно багато хто з них знайшли способи "поживитися" в доходній сфері нерухомості. Більшість шахраїв працює в сфері оренди квартир, тому вибираючи собі квартиру, слід слід бути особливо обережним.

Найбільш поширенні шахрайські схеми в оренді:

Предоплата в офісі

Схема, з якою ви обов'язково стикаєтесь, - передоплата в офісі - головний ознака фальсифікації, на яку варто звернути увагу, передоплата за отримання контактів (телефонів) власника квартири. Якщо вам буде запропоновано заплатити за те, щоб просто зв'язатися з хозяином, або за те, що вас відвезли на місце  (дали вам адресу) - не замислюйтеся і йдіть. Ви не зобов'язані віддавати будь-які гроші, поки не ознайомтесь з квартирою та документами на неї. Пропонують взяти з вас гроші до перегляду квартири - найважливіша ознака афери.

Квартири без посередників.

Багато людей бажають зняти квартиру в Одесі без посредників. Це порождає ще один класичний спосіб "кинути" арендатрів. Винайшовши добру і недорогу квартиру, ви їдете на місце підписуєте договір і знімаєте апартаменти особисто з господарем. Тот бере гроші на кілька місяців вперед, видає вам ключі та виїжджає. Можливо, ви навіть підписуєте який-небудь договір. Ви спокойні, адже квартира вже в вашому розпорядженні. Але тут приходить якась людина, відкриває двері своїм ключем і говорить, що він - справжній власник квартири. І ні про які транзакції він не знає, і жити тут нікому не дозволяє. Тоді вам, на жаль, нічого не зостаєтся, крім яак звільнить приміщення. Щоб не потрапити в халепу в такий спосіб, слід попросити та перевірити оригінал документа на квартиру у власника, до підписання Договору. Документи і договір слід уважно вивчити і, по можливості, зробити копії. Зрештою, все вищеперечислене не стосується тих, хто знімає квартиру всього на кілька днів - подобово, адже в таких випадках такі договори не укладаються. Але навіть у цьому випадку ви можете попросити документи, що підтверджують право власності на квартиру у наймача.

Передоплата за бронювання квартири

В останній час цей вид шахрайства особливо розвинувся. Орендодавці не бажають «бронювати» квартиру на певний час без попередньої оплати, так як багато орендарів в кінці кінців відмовляються або переносять заїзд на інший час, а власники квартир втрачають через це своїх потенційних клієнтів, а отже і гроші. Але цією ситуацією користуються багато аферистів: виставляють фейковое або просто чуже оголошення зі своїм номером телефону і просять предоплату за «бронювання», обпереносячи перегляд на інший день, на замін нічого не надая. Щоб не потрапити на цю пастку, старайтеся знайти інші варіанти, коли можна обійтися без попередньої оплати, адже дізнатись, чи дійсне оголошення не шахрайське неможливо.

ЯК зберегтись від шахрвїв (загальні правила)

На погляд одеських реєлторів завжди слід дотримуватися наступних правил, щоб не виявитися обманутими при оренді житла:

Уникайте передоплати;
Просіть і уважно перевірте документи на квартиру;
Укладіть договір з орендодавцем;
Скористайтесь послугами перевіренних ріелторів.