-
-
-

Які квартири беруть в оренду в Дніпрі?

Які квартири беруть в оренду в Дніпрі?

Оренда квартир В Дніпрі

В Україні поки не будують об'єкти нерухомості під здачу в оренду. При цьому, за словами фахівців, 5-8 мільйонів українців вже є або можуть бути квартиронаймачами. Більш ніж півмільйона людей сьогодні перебуває на обліку з поліпшення житлових умов, багатьом переселенцям необхідно орендувати житло так само, як і студентам, людям, які працюють не за місцем проживання, молодим сім'ям і т.д., у яких немає власного житла. При цьому виходить, що орендодавцями можуть стати тільки «приватники», фізичні особи.

RU  Аренда квартир Днепр

Сьогодні на ринку оренди квартир в Дніпрі найбільшим попитом користуються однокімнатні та двокімнатні квартири в будинках класу «комфорт» і «економ», недалеко від метро і близько розвиненої інфраструктури в цілому (з гарною транспортною розв'язкою, дитячим садом, школою, супермаркетами в крокової доступності) . Багато орендарів звертають увагу на вигляд з вікна, особливо ті, хто планує зняти квартиру в Дніпрі довгостроково в оренду.

Більшість орендарів цікавиться квартирами в новобудовах, з мінімальним набором меблів і побутової техніки, і з можливістю обставити квартиру для тривалого користування. Попитом користуються квартири з сучасним класичним ремонтом, без «бабусиних килимів». Ще більш важливим фактором є поверховість: так, згідно усталеному стереотипу, квартири на першому і останньому поверсі є «проблемними». Це дійсно може бути так через можливість не санкціонованого проникнення в квартиру. А ще - за відсутністю звичайних решіток на вікнах. В принципі, це єдине, що обов'язково для квартир на «крайніх» поверхах, і в іншому вони нічим не відрізняються від інших. А щодо мінусів, пов'язаних з комунальними послугами, варто сказати, що їх просто не існує в сучасних новобудовах, а саме їх орендодавці сьогодні і вважають за краще.

Снять квартиру в Днепре долгосрочно или посуточно вы можете н сайте torro.com.ua

Читайте також Нові правила реєстраціі нерухомості в Україні

Між іншим Ви можете порівняти ціни з продажу квартир у Дніпрі та Ціни на продаж квартир у Львові, чи ціни  продажу квартир у Івано-Франківську або  квартири на продаж у Луцьку

оренда квартир Київ

EN