-
-
-

Як орендарю безпечно винайняти квартиру в Луцьку

Як орендарю безпечно винайняти квартиру в Луцьку

Як орендарю безпечно винайняти квартиру

Якщо ви вирішили зняти квартиру в Луцьку то краще звернути увагу на портал  об’яв ТORRO,  або через знайомих, це, зазвичай, зробити набагато простіше, ніж через брокерську фірмі, яка зробить найпростішу роботу за вас, але буде вимагати значного відсотка за послуги. На ТORRO запит оренда квартир Луцьк  представлена від власника квартири. При цьому, навіть досвідчені брокери, які підбирають квартири, часто націлюються на швидкий пошук житла для вас, забуваючи задати прості, але дуже важливі юридичні питання орендодавцю. Ось чому орендарю настільки важливо самостійно перевірити квартиру і її хазяїна за допомогою брокера або самостійно. Про що необхідно цікавитись у орендодавця, щоб без проблем зняти квартиру в Івано-Франківську?

До заключення усного чи письмового договору про оренду, вам варто поцікавитись у орендодавця стосовно наступних фактів:

  1. Чи не є житло предметом спору в суді. Справа в тому, що в цьому випадку право власності може бути оскаржене, а отже, вас можуть попросити виїхати з квартири раніше строку.
  2. Чи є орендодавець хазяїном даного житла? Щоб переконатися в цьому, попросіть орендодавця надати вам документ про право власності, які б підтвердили його слова.
  3. Чи не знаходиться квартира у співвласності кількох осіб? Якщо так, для передачі в оренду квартири і заключення договору буде необхідна згода всіх власників.
  4. Чи не укладені інші договори про оренду з іншими орендаторами на цей же період? Перевірити це можливо або за наявності старих письмових договорів про оренду, де вказанні дати, або, іноді, навіть за допомогою опитування сусідів.
  5. Чи не знаходиться квартира у кредиті чи під арештом? Згідно закону, оренда такого житла можлива тільки за наявності дозволу кредитора.

Якщо з цими пунктами все гаразд, можна без сумнівів приступати до укладення договору і домовлятися з орендодавцем стосовно ваших побажань. Отже, головне – не бійтесь задавати незручні питання: саме ви є потенційним клієнтом, а тому – ви завжди праві!

Зняти квартиру без посередників можна на сайті torro.com.ua.

 

ru