-
-
-

Як оформити субсидію для арендованої квартири?

Як оформити субсидію для арендованої квартири?

Орендуєте квартиру і не вистачає на комуналку - візьміть субсидію!

У Херсоні, як і в будь-якому іншому українському місті орендар квартири має повне право отримувати субсидію на комунальні платежі від держави, так само як його власники. Для цього варто дізнатися,  чи дозволяє сукупний дохід оформити таку субсидію, і зібрати пакет необхідних документів.
Так, право на субсидію мають сім'ї-орендарі житла, в яких плата за комунальні послуги є більше обов'язковий для них платіж. Обов'язковий відсоток розраховується для кожної сім'ї індивідуально за встановленою формулою, залежачи виключно від сукупного доходу. Розрахувати його можна на сайті Міністерства соціальної політики.

Сім'я Світлани Порошенко влітку платить за воду і світло по 500-600 гривень на місяць, а взимку через опалення загальна сума в платіжках збільшується до 3000грн .. Для цієї родини такі витрати виявилися непідйомними, адже, крім "комуналки", доводиться оплачувати ще і оренду квартири.

"Наша сім'я орендує двокімнатну квартиру за 6000 грн і плюс ще комунальні платежі і, відповідно, коли вони ростуть в зимовий період, ця сума істотно відбивається на сімейному бюджеті", - скаржиться Світлана.

А чи можно оформити субсидию ?

ТАК, виявляється навіть знімаючи квартиру, можна оформити субсидію, - кажуть в Мінсоцполітики. Розрахувати розмір субсидії і з'ясувати про можливість отримання субсидії на комунальні послуги можна на сайті Міністерства соціальної політики.

Оренда житла та Цивільний кодекс: що потрібно знати?

Аренда квартир Херсон. Оформляємо субсидію для орендованої квартири
Якщо ви переконалися в можливості отримання субсидії, варто зібрати необхідні документи для її оформлення для орендованого житла:


1. Договір оренди. Він не обов'язково повинен бути завірений нотаріально: мають значення тільки список з власника і орендаря.
2. Заява про призначення субсидії.
3. Декларація місця роботи або статусу всіх членів сім'ї (бланки можна знайти на сайті Мінсоцполітики).
4. Довідки про доходи, якщо дані про них відсутні в ДФС і НФУ.

Далі документи можна відправити поштою, і почекати рішення про призначення субсидії. А після - платити за орендоване житло значно менше.


Снять квартиру в Херсоне  на torro.com.ua!  також рекомендуємо подивитись на ціни на аренда квартир Днепр