-
-
-

Влітку студенти розхапають найдешевші квартири в Харкові

Влітку студенти розхапають найдешевші квартири в Харкові

Оренда квартири в Харкові завжди користується попитом. Як правило перша половина літа - спокійний сезон на ринку оренди житла. У цей період в Харкові знижується попит на оренду, звільняють знімне житло студенти. Класичний попит на оренду квартир збільшується в період надходжень до вузів і з другої половини липня традиційно спостерігається бум. У цей час попит може збільшитися на 20-25%, а разом з ним будуть дорожчати і квартири в сегменті бюджетного житла.

Ціни на квартири за літо в середньому виростають на 10-15%, до такого висновку прийшли аналітики порталу нерухомості України ТОРРО.

У ТОРРО підрахували, скільки буде коштувати помісячна оренда квартир з різною кількістю кімнат в серпні цього року в Харкові.

За даними аналітиків TORRO, вартість оренди квартири в Харкові в квітні обходилася студентам в середньому 3500грн, а в червні середня орендна ставка маленької квартири (гостинки) буде вишеже на 10-15% - 4000 гривень на місяць, Повнометражні ж однокімнатні подорожчають на 1000грн і будуть в середньому коштувати 5500-6000грн .. найбільше до вересня подорожчають "двокімнатні" - 1500-2000грн., в них будуть прагнути оселитися сккоперірованние студентські колективи. Зараз на оренду квартири з двома роздільними кімнатами в Харкові знадобиться 6500-7000 гривень щомісяця, а в липні аналогічну житлоплощу можна буде зняти приблизно на 1500-2000 гривень дорожче.

Багатьом батькам студентів ми підказали як дізнатися ціну продажу квартири в Харкові.

Летом студенты расхватают самые дешёвые квартиры в Харькове