-
-
-

Винаймати чи купувати? Коли краще давати оголошення про оренду квартири в Миколаєві?

Винаймати чи купувати? Коли краще давати оголошення про оренду квартири в Миколаєві?

Коли краще давати оголошення про оренду в Миколаєві?

Про сезонні коливання вартості оренди житла знають всі. Але в кожному місті на це впливають різні фактори. Це залежить від припливу студентів, туристів, проведення культурно-мистецьких подій. Коли ж дешевше знімати і здавати квартиру в Миколаєві?

Місяці найвищого попиту – для орендодавця в Миколаїві

Зазвичай, орендарі активізуються в період березня-квітня й кінця липня-серпня. Ці періоди є часом мінімальної ділової активності. Саме в цей час угода про винаймання житла буде найбільш вигідною для орендодавця, адже це проміжки високого попиту на квартири. Такі сезонні коливання відбуваються щорічно.

Говорячи про подобову оренду, у жовтні ціни на нього виростають на 15-20%, а в листопаді-грудні – уже на 40-60%, що пов’язано з приходом новорічних свят.

Кропивницький: знімаємо квартиру поради та рекомендації

Місяці низького попиту – для орендаря

Спад літньої активності орендарів припадає на другу половину серпня-вересня, а також січня. В цей час пропозицій по житлу більше, ніж попиту, і цим може скористатися винаймач. Ціни також знижуються приблизно на 10%.

При подобовій оренді краще заздалегідь планувати винаймання, щоб встигнути до значного зимового зростання цін на квартири. Тим більше, при наближенні свят знайти вільне житло досить складно.

Здати або зняти квартиру в Миколаєві без посередників можна на сайті torro.com.ua!

Винаймати чи купувати? Відповідь є!

З роками все більше людей зацікавлюються можливістю вигідного довгострокового винаймання житла замість його придбання. Така практика прийшла до України зі США та європейських країн, де молодь та люди середнього віку можуть змінювати місце проживання й місце роботи досить часто, через подорожі та знаходження кращих варіантів працевлаштування. І вже виросли покоління, які звикли до дешевої та стабільної оренди замість придбання власної нерухомості. Чи можливий такий варіант для українців, і що для цього потрібно?

Будівництво нерухомості під оренду. Зараз таких будівель в Україні мало, і більшість із них мають бізнес-призначення. У той же час, у Німеччині у власному житлі живе лише 40% населення, в 30% квартир у новобудовах резервуються для оренди й субсидуються державою. Власником житла в цьому випадку є конкретне місто.

У Відні більше 80% міських жителів є винаймачами квартир. 60% з них використовують розвинуту систему житлових субсидій, і життя у цій європейській столиці вважається чи не найдоступнішим. При зміні місця роботи місце проживання також змінюється без проблем, що не можуть собі дозволити власники квартир.

В Україні вже існує закон, який дозволяє викупати житло у власників до комунальної власності, обладнуючи в ньому колівінги (такі собі нові «комуналки»), у яких із радістю оселяться студенти, творча молодь та молоді фахівці з різних сфер. Таке житло має досить скоро з’явитись і в Миколаєві.

Аренда квартиры Николаев - эта задача решаема на сайте torro.com.ua!