-
-
-

Вартість оренди квартири в Черкасах у 2019-му

Вартість оренди квартири в Черкасах у 2019-му

Ріелтори стверджують, що за другу половину минулого року ціна винаймання житла у Черкасах виросла приблизно на 15-20%. Характер же ринку оренди не відрізняється від інших українських міст: максимальним попит на оренду житла є з кінця липня до початку вересня. Саме в цей час студенти шукають квартиру до початку навчального року. Далі попит падає, знов підвищуючись до новорічних свят. Як і в інших регіонах, найбільша доля зацікавленості й пропозицій в однокімнатних квартир: 60% орендних оголошень припадає саме на них.

Цінами винаймання житла у старих будинках Черкас цікавляться, частіше за все, студенти, молоді пари і люди з обмеженим бюджетом. При цьому, вартість оренди обійдеться приблизно у 2,5-3 тисячі гривень.

Как сдать квартиру в Виннице выгодно?

Говорячи про оренду квартир у черкаських новобудовах, можна очікувати вищих цін. Потенційні орендарі цікавляться також місцезнаходженням будинку, віддаленістю від транспорту, наявністю магазинів і паркування. Значно зекономити в новобудовах дозволяє наявність індивідуального опалення, тому для винаймачів цей фактор також є важливим. В деяких випадках власники житла знижують зимову ставку орендної плати, щоб дещо зменшити тиск комунальних платежів на орендарів. У новобудовах ціна оренди сягає 5000-11000 грн, залежно від розташування у місті.

Аренда квартир в Черкассах

Зняти квартиру в Черкасах можна на сайті torro.com.ua!

Стоимость аренды квартиры в Черкассах в 2019-м