-
-
-

Смаки орендарів в Одесі

Смаки орендарів в Одесі

На свята, вихідні і час відпусток в Одесу із задоволенням приїжджають туристи. Оренда квартир в Одесі завжди користується попитом, як на тривалий період, так і подобово. Обидві категорії мають відносно рівну кількість пропозицій і такий же невичерпний попит. Відповідно попит на оренду квартири в Одесі є завжди! Велика частина орендного житла - одно-двокімнатні квартири, хоча для колективних або полносемейних гостей Одеси є і трикімнатні квартири.


Для знайомства з містом туристу краще всього зняти квартиру ближче до міських визначних пам'яток: житло в історичному центрі дозволить легко поринути в гущу подій і відчути істинно одеську атмосферу. У той же час ціна на оренду безпосередньо залежить від віддаленості від центру міста. Бажаючі зняти квартиру в Одесі знаходять житло на дошці оголошень ТОРРО.


За словами експертів, ціни на оренду квартир в Одесі на довгостроковій основі в середньостроковій перспективі особливо не зміняться. У квітні 2017 року ціни на оренду житла в Одесі зросли в середньому на 10%.


Орендарської попит для довгострокової оренди в більшості випадків буде спрямований на житло в новобудовах а для добового проживання гості Одеси воліють старі будинки з історією. Ріелтори стверджують, що передумов для переорієнтації інтересу квартиронаймачів не спостерігається.

Раныше ми давали поради як зняти квартиру в Одесi