-
-
-

Оренда квартири Тернопіль: Здаємо квартиру самі - перші кроки.

Оренда квартири Тернопіль: Здаємо квартиру самі - перші кроки.

Якщо правильно розпорядитися своєю нерухомістю і здати її в оренду, то можна отримувати непоганий щомісячний дохід. Але, кожному власнику слід знати про перші кроки здачі квартири в оренду, щоб не потрапити на вудку шахраїв і не втратити своє майно. Існує безліч схем, якими користуються аферисти: починаючи від розкрадання меблів до продажу квартири. 

дошка оголошень ТОРРО рекомендує  Оренда квартир Тернопіль

Дуже важливо скласти договір, який захистить вас від їх неправомірних дій і подарує впевненість. Є багато моментів, які відносяться до юридичної сторони оренди нерухомості. Вам варто їх знати. Ми розглянемо їх більш детально.

Як правильно оформити оренду квартири: визначаємося з вартістю оренди квартири в місяць.

Та сума, яка буде стягуватися з орендаря визначається, виходячи з деяких факторів. Наприклад: стан нерухомості, площа, кількість меблів, район, де вона розташована і інші.

Подбайте про те щоб приміщення було відремонтовано і придатне для життя. Зверніть увагу на сантехніку, стан підлог, наявність побутової техніки.

Якщо ви розумієте, що багато деталей в квартирі не зможуть задовольнити квартирантів, то краще за все доукомплектувати квартиру. Звичайно, так не буде дешевше, але це допоможе вам уникнути неприємних сцен торгу за кожну дрібницю.

Можете обдзвонити кілька агентств нерухомості і довідатися про ціни на квартири в вашому районі. Або ж проаналізувати цю інформацію на різних сайтах і в соціальних мережах, де власники здають квартиру в оренду.

Як правильно здавати житло в оренду: шукаємо потенційних орендарів

Скажемо відразу, не варто друкувати оголошення та розклеювати їх по району. У кращому випадку це виявиться нерезультативним, а в гіршому - приверне увагу аферистів. Тому або скористайтеся допомогою агентств нерухомості, або, якщо не хочете витрачати гроші на оплату праці фахівців, зверніться за допомогою в інтернет.

Сервіс оголошень з нерухомості  ТОРРО пропонує ознайомитись Продаж квартир Тернопіль

Додайте фотографії кімнат разом з докладним і інформативним оголошенням на різних сайтах, які присвячені оренді квартир. Непоганим варіантом буде звернутися за допомогою до друзів, знайомих або колег. Так ви зможете отримати орендарів з характеристикою.

первые шаги - Сдаем квартиру сами 

раніше ми писали про  Рівне: Як орендарю безпечно зняти квартиру