-
-
-

Оренда квартир Вінниця: Як здати квартиру вигідно?

Оренда квартир Вінниця: Як здати квартиру вигідно?


Оренда квартир Вінниця. Український ринок нерухомості успішно оживає, а отже, сьогоднішнє придбання квартири може стати вигідною інвестицією в майбутнє. Якщо ви маєте житло, яке готові здати в оренду, і бажаєте обґрунтовано підвищити вартість винаймання на 10-25%, варто взяти до уваги деякі рекомендації.

Якими квартирами цікавляться українці?


Розміщувати оголошення про здачу квартири краще у серпні-вересні, адже саме в цей час потенційні орендарі повертаються з відпустки, шукають варіанти житла на новий навчальний рік, якщо це студенти, і за значного попиту ціни підвищуються на 15-20%.


Зробити косметичний ремонт, щоб підготувати квартиру до здачі. Переклеїти шпалери, перевірити стан сантехніки. Можна зупинитись на одному з мінімалістичних стилів: таких, як скандинавський і лофт, за допомогою яких можна не лише уникнути великих витрат на ремонт, а й зацікавити «просунутих» орендарів, які знають, що сьогодні саме лофт на піку популярності, і просто бажають залишити для себе в житлі максимум простору. Саме тому меблі сьогодні не є настільки важливими при зустрічі з потенційними винаймачами.


Важливою, щоправда, є побутова техніка. Обов’язковою є наявність бойлера, пральної машини, холодильника, плити. Також варто заздалегідь укласти договір із надійним інтернет-провайдером.


Снять квартиру в Виннице швидко можна на сайті torro.com.ua!
 

Аренда квартир Винница: Как сдать квартиру выгодно?