-
-
-

Оренда квартир Рівне: Як орендарю безпечно зняти квартиру

Оренда квартир Рівне: Як орендарю безпечно зняти квартиру

Рівне: Як орендарю безпечно зняти квартиру
Оренда квартири Рівне. Якщо ви вирішили зняти квартиру в Рівному через портал оголошень або через знайомих, це, як правило, зробити набагато простіше, ніж через брокерську фірму, яка зробить найпростішу роботу за вас, але буде вимагати значного відсотка за послуги. При цьому, навіть досвідчені брокери, які підбирають квартири, часто націлюються на швидкий пошук житла для вас, забуваючи задати прості, але дуже важливі юридичні питання орендодавцю. Ось чому орендарю настільки важливо самостійно перевірити квартиру і її господаря за допомогою брокера або самостійно. Про що необхідно цікавитися у орендодавця, щоб без проблем зняти квартиру в Рівному?

Чернівці: Підготовка квартири бізнес-класу до оренди: 5 порад
До висновку усного або письмового договору про оренду, вам варто поцікавитися у орендодавця щодо наступних фактів:


1. Не є житло предметом спору в суді. Справа в тому, що в цьому випадку право власності може бути оскаржене, а отже, вас можуть попросити виїхати з квартири раніше терміну.


2. орендодавець господарем даного житла? Щоб переконатися в цьому, попросіть орендодавця надати вам документ про право власності, що підтверджують його слова.


3. Не знаходиться квартира у спільній власності кількох осіб? Якщо так, для передачі в оренду квартири та укладення договору буде необхідна згода всіх власників.


4. Не укладено інші договори про оренду з іншими орендарями на цей же період? Перевірити це можливо або при наявності старих письмових договорів про оренду, де зазначенні дати, або, іноді, навіть за допомогою опитування сусідів.


5. Не знаходиться квартира в кредиті або під арештом? Відповідно до закону, оренда такого житла можлива тільки при наявності згоди кредитора.


Якщо за цими пунктами все в порядку, можна без сумнівів приступати до укладання договору і домовлятися з орендодавцем про ваших побажань. Отже, головне - не бійтеся задавати незручні питання: саме ви потенційним клієнтом, а тому - ви завжди праві!

Продаж квартир Рівне. Зняти квартиру в оренду в Рівному подобово і довгостроково можна на сайті torro.com.ua

Ровно: Как арендатору безопасно снять квартиру 

Чернівці: Підготовка квартири бізнес-класу до оренди: 5 порад