-
-
-

Львів: де зупинитись?

Львів: де зупинитись?

Львів: де зупинитись?

Багато туристів, які приїжджають до Львова, намагаються заздалегідь знайти житло, яке б їх влаштувало. Зупинка в готелі – чудовий варіант, якщо ви не бажаєте економити і вчасно знайдете місце, де будуть вільні номери. А їх треба шукати за місяць-два, адже приплив мандрівників до Львова постійно збільшується.

Інший варіант – зняти квартиру у Львові. Дошка оголошень ТОRRO показує варіант оренди квартир Львів. Цей варіант, скоріше за все, буде дешевшим, якщо ви шукаєте економ-клас, і більш прийнятним, якщо ви бажаєте зупинитись в історичному центрі міста, щоб одразу з порогу «виходити в світ». В будь-якому випадку, вам варто знати особливості різних районів Львова для короткочасної або дострокової оренди.

Старе місто

Тут кожна будівля несе історичну цінність. Саме тому орендодавці не мають права змінювати фасади будівель, встановлювати пластикові балкони і вішати громіздкі кондиціонери. Побачивши такі особливості житла, обов’язково запитайте хазяїна про наявність документів на такі зміни, щоб вам вдалося уникнути можливих проблем, пов’язаних із орендою. Досить можливо, що ви оберете іншу квартиру в історичному центрі: навіть без кондиціонера, але «натуральну» у свої старовинній ошатності, і максимально естетичну.

Район залізничного вокзалу

Ціни на подобову оренду квартир в цьому районі є найнижчими. Головною причиною є віддаленість від історичного центру. Дістатися до пам’яток можна за 10-15 хвилин громадським транспортом або всього за 40 хвилин чудової прогулянки пішки.

Цей район також ідеально підійде тим, хто приїздить до Львова потягом. Тут не лише доступні ціни, а й великий вибір житла, поряд з яким знаходиться розвинена інфраструктура: ринок, магазини і кафе. Якщо ж ви, все ж таки, бажаєте зануритись у романтику історичного центру і походити старими вуличками у вечірніх вогнях, краще обирати інший район.

Проспект Свободи

Це один з найпопулярніших туристичних районів, і саме звідси легко пішки дійти до основних пам’яток, таких, як Оперний театр, проща Ринок, Вірменська церква і Костел бернардинців. Якщо ви бажаєте повноцінно відчути красу старого міста і жити у справжній пам’ятці архітектури, варто винайняти квартиру саме тут. Більшість із апартаментів мають старовинні балкони  з чудовим видом на місто, і навіть оснащені камінами.

На вихідні та святкові дні проспект Свободи перекривають, і він стає пішохідним для великої кількості гостей і мешканців міста. Також тут не буде проблем із харчуванням, адже поряд знаходяться численні кафе і ресторані зі своєю неповторною атмосферою.

Коли місце обране, варто ще раз замислитись над датами: у святкові та вихідні ціна може виростати навіть у 2-3 рази. Ось чому слід заздалегідь попіклуватись про місце дислокації в місті!

А зняти квартиру без посередників можна на сайті torro.com.ua!

Продаж квартир Львів

ru