-
-
-

Кропивницький: знімаємо квартиру поради та рекомендації

Кропивницький: знімаємо квартиру поради та рекомендації

Як захистити свої права при оренді житла?

Вартість оренди зростає з кожним роком і у мільйонниках, і в невеликих містах, таких, як Кропивницький. При цьому, окрім необхідності сплачувати немалі суми, орендарям часто доводиться терпіти нахабність власників житла, які можуть прийти без попередження, перевірити якість прибирання, заборонити перестановку меблів, розвішування картин, встановлення нової побутової техніки (щоб не згоріла електропроводка) або навіть прийом гостей. Відомі випадки, коли жінкам, які довгостроково винаймають житло, доводиться з’їхати через вагітність, яка не влаштовує господарів квартири.

Щоб уникнути таких випадків, варто укладати детальний договір оренди. Для цього не потрібна участь ріелтора чи нотаріуса: лише підписи власника й орендаря. Головне – занести до нього всі можливі дрібниці, які будуть впливати на комфорт життя у зйомній квартирі. Сюди обов’язково відносяться:

  • ремонтні роботи – косметичні, такі, які не потребують перепланування;
  • частота і, за можливості, час візитів орендодавця, а окрім цього – заборона копирсання й речах винаймача (відкриття шаф, холодильника і т.д.);
  • підвищення орендної плати без передчасного попередження орендаря;
  • кількість можливих мешканців (наприклад, за можливості проживання 4 чоловік, сім’я з 3 чоловік може підселити до себе родича, чи народити другу дитину).

Для виконання всіх пунктів договору можливо також ввести санкції для орендаря й орендодавця. Цей механізм є дієвим і зрозумілим для обох сторін.

Оренда  квартир в Кропивницькому без посередників  на сайті torro.com.uaпи

 

Кропивницкий: снимаем квартиру советы и рекомендации

 

Як створити домашню атмосферу в орендованій квартирі: 5 порад

Ви зняли квартиру у Кровницькому але в ній не вистачає затишку? Навіть у зйомній квартирі  можливо створити справжній домашній затишок, такий, який

підходить саме для вас. За словами психологів, відсутність приємної атмосфери в орендованому житлі може стати значною причиною стресу. Як же створити комфорт у тимчасовому житлі?

  1. Змінити колір стін. Якщо власник кватири дозволяє фарбування, можна змінити колір стін на один із приємних саме вашому оку. Зважаючи на те, що як раз стіни виконують роль фону для інтер’єру, ви почуватиметесь значно краще, заходячи до свого нового дому. При цьому, необов’язково перефарбовувати всі стіни у житлі: можливо зробити акцент на одній з них, наприклад, за допомогою жовтого, рожевого або блакитного кольорів.
  2. Постільна білизна займає велику частку простору кімнати, тож її дизайн і колір також здатні значно освіжити кімнату.
  3. Картини на стінах. Якщо договір із власником квартири дозволяє, можна розвісити картини, забивши кілька нових цвяхів у стіни або користуючись наявними. Можна також змінити рамки картинам, давши їм «нове дихання», або розвісити роздруковані фото усміхнених близьких людей.
  4. Освітлення – важливий фактор. Воно впливає і на наш зір, і на психічний стан. Можна розділити простір у кімнаті на верхнє й бокове освітлення різної теплоти, вмикаючи яскраві лампи на стелі або настінні й настільні світильники із м’якшим світлом.
  5. Книги й рослини можна розставити не лише зручно, а це й яскраво та стильно. Варто лише захотіти покращити собі настрій!

Зняти квартиру в Кропивницькому без посередників можна на сайті torro.com.ua

Подобова оренда квартир: 3 рекомендації, як уберегтись від шахраїв