-
-
-

Івано-Франківськ: Підготовка кватири економ-класу до здачі в оренду (врахувати все)

Івано-Франківськ: Підготовка кватири економ-класу до здачі в оренду (врахувати все)

Івано-Франківськ: Підготовка кватири економ-класу до здачі в оренду: врахувати все

Ви ознайомились з цінами та попитом на оренду квартир в Івано-Фраківську і нарешті вирішили здати квартиру в Івано-Франківську, але не впевнені, що продумали все? 1 Саме час додати останні штрихи до образу житла – і орендарі будуть на порозі! 

Вартість оренди, звичайно, залежить від стану квартири і домовленостей між хазяїном та орендаторами, але, зважаючи на постійний попит на оренду житла економ-класу в Івано-Франківську, можна впевнено говорити, що стримати і навіть дещо підвищити ціну досить можливо. Для цього необхідно розуміти, на що реагують потенційні клієнти, обираючи квартиру.

  1. Простір: його має бути якомога більше. Для цього слід прибрати старі непотрібні речі, позбавитись від зайвих меблів и навести повну чистоту в усіх куточках житла. Тоді по ньому дійсно захочеться ходити орендарям, плануючи власну розстановку меблів і життя у такій просторій квартирі!
  2. Генеральне прибирання. Стосується це вікон та світильників, штор і килимів. Нехай перше враження орендаторів буде справжнім і приємним: це не лише може додати цінності квартирі, а й надасть більше впевненості вам. На такій позитивній хвилі ви точно зможете ефективно здати квартиру в Івано-Франківську!
  3. Косметичний ремонт – це переклейка обідраних шпалер, нова побілка, блискучий лінолеум і працюючі лампочки. Легко? Так, якщо є мета!
  4. Полагодити крани, каналізацію, батареї, бойлер, перевірити замки: все це обов’язково перевірять сумлінні та зацікавлені орендарі. І в будь-якому випадку: все повинно працювати!
  5. Необхідні меблі. У квартирі має бути мінімально необхідний набір меблів: кухонні меблі, шафа, стільці, стіл, диван. Звичайно, старі меблі краще або прибрати, або модернізувати за допомогою фахівців. Головне пам’ятати, що квартири без меблів не можуть претендувати на більш виску орендну плату і, взагалі, потрапляють до клієнтів довше і важчим шляхом.
  6. Мінімальний набір побутової техніки. Зазвичай, орендатори розраховують на наявність кухонної плити, холодильника, пральної машини, а також телевізора. Це – обов’язкові пункти у більшості об’яв про бажання винайняти квартиру.
  7. Інтернет як необхідність. Він є таким же важливим, як меблі і побутова техніка, як працюючі крани і водопровід у житлі. Саме тому не слід економити: краще відшукати надійного провайдера і заключити договір з ним ще до публікації вашої об’яви про здачу квартири.

Здати ж квартиру без посередників в Івано-Франківську можна на сайті torro.com.ua!

Раніше ми писали Що буде з цінами на нерухомість до кінця 2018 р.

Також ми весною мали думку про Оживлення на ринку квартир Івано-Франківська

       Ивано-Франковск: Подготовка кватиры эконом-класса для сдачи в аренду (учесть все)