-
-
-

Як зняти житло і не обпектися

Як зняти житло і не обпектися

Оренда нерухомості Платити чи не платити ріелтору? - ось у чому питання. Більшість орендарів, не бажаючи платити гроші третім особам, приймаються за пошук притулку самостійно. Джерелами інформації в цій справі можуть виступати: • інтернет; • періодика; • оголошення на вулиці.

Знайти будинок без допомоги посередників важко, але реально, адже багато хто здає квартири неофіційно і в агентства звертатися не бажають. Для цих цілей створюються різні сайти, на яких присутні фільтри для відображення більш вузького кола пропозицій, які відповідають запит, що помітно прискорює підбір.

Практично кожен другий потенційний наймач впевнений в тому, що його пошуки дадуть позитивний результат швидко і без проблем, але це не так. Необхідно вкрай скрупульозно підходити до цього питання і розуміти, що далеко не всі оголошення реальні, а якщо враховувати фактор прив'язки до часто відвідуваних місцях (робота, школа, садок, університет тощо), - шукати можна дуже довго. В першу чергу необхідно оцінити вартість оренди квадратних метрів і визначиться з запитами і можливостями. Переглядаючи оголошення про здачу житла - оцінювати адекватність поданої інформації і не відгукуватися на ті, в яких присутні слова «на особливих умовах».

З іншого ж боку - більшість орендодавців, які здають житлоплощу офіційно, вважають за краще звертатися до фахівців, які допоможуть знайти порядних наймачів і дати певні гарантії. Звернувшись в агентство можна заощадити час, але вартість подібних послуг досить висока. З самого початку необхідно вказати всі побажання і уточнити діапазон цін, щоб не втрачати час даремно і переглядати тільки підходящі варіанти. В кінцевому підсумку питання про спосіб пошуку житла зводиться до трьох складових: час - гроші - гарантії.

Але, варто бути вкрай уважним при виборі агента, так як можна наштовхнутися на шахраїв.

У сучасному світі є дві найбільш поширені схеми оплати послуг агенства нерухомості:

1. Фіксована передоплата. При такому варіанті здобувач дає певну суму виконавцю перед тим, як останній приступає до роботи.

Ріелтор зобов'язаний скласти договір із замовником, вказавши рядки і умови виконання замовлення.

2. Одноразова виплата 50% від вартості орендної плати житла.

У цьому випадку орендар зобов'язується оплатити працю агента після виконання останнім всіх обговорених пунктів.

Знайшовши підходящу житлоплощу, обов'язково обміняйтеся документами: складіть спільний договір оренди з описом всіх меблів і техніки, а так само попросіть розписку із зазначенням вашої оплати.

З самого початку краще бути чесним з орендодавцем і обговорити умови проживання, щоб уникнути проблем в майбутньому, наприклад: • Проживання з дітьми; • Прийнятність розміщення домашніх тварин становить; • Присутність шкідливих звичок; • Рівень можливого шуму в приміщенні тощо. Тверезо оцінюйте свої можливості і потреби, а так само пам'ятайте: скупий платить двічі!

Рекомендовані посилання де можна зняти квартиру:

Оренда квартир в Києві - маса варіантів житла в столиці

Оренда квартир в Одесі - можна зняти квартиру з видом на море.

Оренда квартир в Дніпрі - набережна Дніпра найпрестижніше житло в Дніпрі.

Оренда квартир в Харкові - красиве індустріальне місто.

Оренда квартир в Львові - квартири Львова кажуть про європейську причетність.

 

 Продаж квартир в Дніпрі - підсумки півріччя.