-
-
-

Як краще спланувати ремонт квартири?

Як краще спланувати ремонт квартири?

Відвідувачі дошки оголошень по нерухомості в Україні TORRO спочатку ознайомлюються з пропозицією про продаж квартир. Рекомендуємо подивитися продаж квартир у Львові за посиланням. Після того як завершився процес купівлі-продажу квартири у багатьох виникає питання: Як краще спланувати ремонт квартири? Щоб виконати швидкий і якісний ремонт в квартирі, потрібно бажання і достатня кількість фінансів. Першим найважливішим етапом робіт є планування ремонту квартири. Для початку необхідно розподілити всі плановані дії по послідовності виконання і групам.

У процесі планування ремонтних робіт можна виділити три основні моменти.

1. Вибір часу проведення робіт.

Кінець літа вважається одним з найбільш популярних періодів для ремонтних робіт. Однак не варто вибирати цю пору року, якщо ви не проводите роботи самостійно, оскільки на піку сезону ціни більшості будівельних компаній завищені, а також є ризик зсуву термінів робіт в зв'язку з високою завантаженістю. Через можливого виникнення проблем, пов'язаних з вологістю, низьким атмосферним тиском і температурою повітря, не кращим періодом для ремонту буде і зимовий час. Виходячи з цього, найбільш підходящим моментом для ремонту стане весна, а саме травень і квітень. Проведення ремонту в цей період (до сезонних підвищень цін) дозволить істотно заощадити на будівельних матеріалах і послугах.

2. Облік витрат.

Обрана для проведення ремонту будівельна бригада повинна надати замовнику для затвердження повний кошторис робіт. Звертайте увагу на детальність кошторису. Поділ робіт по пунктам дозволить більш точно визначитися із засобами, необхідними для проведення ремонту. Цей принцип не зайве дотримуватися і при самостійному виконанні ремонту. При покупці будівельних матеріалів важливо дотримуватися балансу в економії і якості. Вони не повинні бути занадто дешевими, але обходити товари зі знижками не варто. Прийнятною знижкою без шкоди якості буде знижка не більше 10%. Замовлення матеріалу відразу з доставкою дозволить заощадити ваш час і нерви. Що стосується вибору компанії, що здійснює ремонт, краще віддати перевагу тій же, у якій закуповуються матеріали.

3. План робіт.

Крім кошторису, будівельна організація, приступаючи до ремонту, повинна надати план робіт із зазначенням термінів їх виконання. Якщо цього не відбувається, слід його вимагати. Наявність детального плану із зазначенням всіх термінів і порядку проведення робіт дозволить краще контролювати дії підрядника. У разі відхилення від графіка, замовник має право оформити свої претензії у вигляді офіційного документа і вимагати пояснень від виконроба.

Після завершення ремонту купленої квартири можна ознайомитися з цінами на оренду квартир. Може Оренда квартир у Львові для вас стане привабливішою.

З найкращими побажаннями команда ТОРРО

Читайте також Як не стати жертвою шахраїв при оренді житла?

Аренда квартир Харьков  продажа квартир Харьков