-
-
-

Поради бажаючим зняти квартиру

Поради бажаючим зняти квартиру

Зняти квартиру довгостроково досить клопітка справа.
Насамперед - перевірте особистість орендодавця. Часто здають квартиру такі ж квартиронаймачі, поки господарі відсутні в місті. Свідоцтво про реєстрацію права на власність може виявитися фальшивим. Зараз можна замовити онлайн виписку з Реєстру прав на нерухоме майно.

Не варто вірити пропозиціям з заниженою ціною. Для розуміння адекватно пропозицію чи ні, потрібно вивчити орендні ціни і знати, що впливає на вартість орендованого житла. Ріелтори часто використовують подібний спосіб для заманювання клієнтів. Обов'язково кімната буде вже здана, а вам спробують запропонувати інший варіант, звичайно, "кращий".

Шукайте надійних посередників або слухайте поради щодо зняття квартири від знайомих людей. Можливо, хтось згадає про вільну квартирі.

Обраний або запропоноване агентством житло потрібно ретельно оглянути і вивчити договірні документи.

Уточніть інформацію про сусідів і колишніх орендарів. Виключіть можливість наявності у сторонніх людей дубліката ключів від квартири.

Вимагайте оформлення договору із зазначенням всіх дрібниць, що стосуються термінів оплати, ремонту, умов проживання, експлуатації побутових приладів, засобів комунікації і т.д.

Спробуйте знизити вартість оренди. Для цього потрібно оглянути всі кути і знайти недоліки. Зазвичай господарі, починаючи сдвать, щоб не продешевити, дещо завищують початкову ціну. Вивчайте ринок пропозицій.

Оренда квартир