-
-
-

Перевертні в поліції Київа - Банда Швалюка

Перевертні в поліції Київа - Банда Швалюка

Банда (організоване злочинне угруповання) під керівництвом Михайла Швалюка, заступника начальника відділу управління київського угро, провертала такі справи, від яких в жилах холоне кров.


Вони підшукували жертв серед самотніх, незахищених, неблагополучних жителів Києва.
Людей викрадали, потім вивозили в інші міста і жорстоко катували. Били, морили голодом, шантажували і змушували переписувати нерухомість на своїх людей. Потім через чорних нотаріусів і брокерів квартири благополучно продавалися.

В результаті добросовісний покупець, звичайно ж, не здогадувався про темне минуле свого нового житла.

Прокуратура довела два трупа - це те, що офіційно. П'ятеро досі числяться зниклими безвісти, і є підстави вважати, що їх "замочили". Ще п'ятьох постраждалих звільнили із заручників. Скільки трупів ще може спливти, - одному Богу відомо.

Що нелюди витворяли, журналісту розслідувань розповів один з потерпілих:
"Після катувань деякі жертви були готові підписати що завгодно, переписували свої квартири на чужих людей. Але вбивці все одно позбувалися від них. В їжу разом з отрутою їм підсипали товчене скло ".

У ряді сюжетів на телебаченні прозвучало припущення, що банда могла діяти тільки при потужному поліцейському прикритті зверху.
Ще епізоди їхньої діяльності - це переоформлення квартир померлих і зниклих безвісти. Маючи доступ до різноманітних державних баз даних, такі справи можна без праці провертати.

Довідка: ОПГ Швалюка тероризує киян з 2014 року. Окремих її учасників, в тому числі трьох поліцейських, брали в оборот два рази, в березні 2016 року і 25 вересня цього року - феєрично викривали, закривали і оголошували підозри в тяжких злочинах. По першому затримання зараз троє правоохоронців, а також четверо цивільних знаходяться під судовим слідством в СІЗО, і за вбивства, грабежі, розбої та шахрайство їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

за матеріалами редакции politica

раніше ми писали як Дві аферистки зайняли ТОП-1 в історії афер в нерухомості

09.10.2018   ru