-
-
-

Нерухомість: дно по гривні вже позаду !!!

Нерухомість: дно по гривні вже позаду !!!

Незважаючи на триваюче зубожіння рядового українця і відсутність у людей грошей - чотири місяці поспіль ціни на житлову нерухомість на первинному ринку в Києві та навколишніх населених пунктах продовжують йти вгору. Швидше за все це реакція на падіння гривні по відношенню до американського долара і декларування будівельниками ціни нижче якої вони не згодні будувати.

Так, нинішні ціни на житло, в порівнянні з жовтнем цього року, зросли на 0,8% і забудовники стверджують що на цьому вони не зупиняться і купити квартиру в Києві в 2018 році обійдеться пересічному громадянину в гривневому ресурсі дорожче ніж в році, що минає. Судячи з усього прийдешній 2018 рік демонструватиме що дно по гривні вже позаду.

НБУ вважає, що через велику кількість нових житлових будинків, які інтенсивно будуються в межах Києва і всього столичного регіону і як наслідок сформованого надлишку пропозиції, може статися обвал ринку нерухомості.

Але будівельники вирішили не допустити цієї події і почали підвищувати ціни на квартири в Києві. Ця дія допоможе вирівняти баланс над попитом і пропозицією, і в той же час мотивує покупця купувати нерухомість. У грудні 2017р помічено збільшення продажу квартир.