-
-
-

Дошка оголошень Torro

Дошка оголошень Torro

З сьогоднішнього дня, 2 грудня 2017р, стартує нова дошка оголошень Torro!

Сама ідея дати назву дошку оголошень - ТОРО не є унікальною. По-перше торо по-мексиканськи це БИК, а бик з біржової класифікації учасник ринку, який оживляє і піднімає ринок. По-друге, саме слово ТОРО несе в собі дуже потужну енергетику, яка, ми вважаємо допоможе більш ефективніше реалізовувати свої наміри власникам оголошень. Подвоївши Р ми додали ще більше енергії в цей проекті отримали ТОРРО, а в англійському варіанті - TORRO.

Ми сподіваємося, що цей ресурс складе гідну конкуренцію вже існуючим лідерам інформаційного простору. Дошка оголошень Торо надає кожному користувачеві широкі можливості для розміщення та управління своїми оголошеннями в мережі інтернету.

Підвищити ефективність своїх оголошень можна, додавши докладний опис нерухомості, фотографії, а також вартість об'єкта нерухомості, його місцезнаходження. Все це можна описати за допомогою покрокового заповнення оголошення.

Рекомендується вказувати в особистому кабінеті максимальне число контактів, серед яких може бути номер телефону, адреса електронної пошти. Використовуючи в заголовку і тексті оголошення ключові слова, можна домогтися того, що оголошення почне виводитися в пошукових сервісах на першій сторінці результатів пошуку за вказаними словами. Це дозволить залучити на Вашу сторінку оголошення більшу кількість відвідувачів.

Адміністрація порталу висловлює величезну подяку всім програмістам і дизайнерам, які взяли участь в створенні дошки оголошень Торро !!!