-
-
-

Подобова оренда квартир: 3 рекомендації, як уберегтись від шахраїв

Подобова оренда квартир: 3 рекомендації, як уберегтись від шахраїв

Останнім часом у центральних регіонах України почастішали випадки шахрайства з нерухомістю, і Черкаси – не виключення. Це стосується навіть орендованого житла, яке зловмисники «віддають в оренду» подобово, залишаючи клієнта без грошей і без житла.

Вартість оренди квартири в Черкасах у 2019-му

Як шахраї вводять в оману при подобовій оренді квартир? Найпростіша й найпопулярніша схема: орендар сплачує повну вартість винаймання і отримує ключі, які не підходять до дверей квартири. У випадку подобової оренди вірогідність попастися на такий гачок виростає, і особливо – під час свят. Злочинці можуть нажитися на десятках клієнтів за допомогою такого способу, продаючи ключ від неіснуючої квартири людям, які не знають, як захистити себе від подібних «вигідних» угод.

Що робити, щоб не стати жертвою шахраїв при бажанні винайняти квартиру подобово?

  1. Не гнатись за наддешевими варіантами. Подобова оренда квартири в Черкасах нижче 300 грн за добу в спальному районі – значний привід замислитись, адже таких цін сьогодні практично немає.
  2. Пройти і подивитись квартиру із власником, уважно поставившись до стану речей – меблів, техніки, сантехніки у квартирі. Винаймаючи житло без ріелтора і не підписуючи договір оренди й технічного стану, варто перевірити, як працюють дверцят шаф, жалюзі і т.д.
  3. Попросити у орендодавця техпаспорт житла і його власний паспорт, за можливості – перевірити право власності на квартиру. Чесний власник не відмовиться.

Зняти квартиру без посередників в Київі можна на сайті torro.com.ua!

Посуточная аренда квартир: 3 рекомендации, как уберечься от мошенников