-
-
-

Правила

Правила

Справжнєя Угода (далі по тексту - «Угода») регулює відносини щодо використання інтернет-сайту з адресою https://torro.com.ua (іменованому надалі «Сайт») між ТОВ «ТОРРО Україна», далі за текстом - Адміністратор і з іншого боку - фізичною або юридичною особою, далі по тексту - Користувач.

 1. Сайт являє собою дошку оголошень, на якій Користувач має право розмістити оголошення про нерухомість, чи послугах у цій сфері з метою декларування інформації для третіх осіб. Сайт також дає можливість використовувати додаткові опції і сервіси, які надаються Користувачеві на платній або без оплатній основі.
 2. Додаткові опції і сервіси включають в себе створення та наповнення особистого профілю а також дають можливість розміщувати і завантажувати контент, додавати фотографії, коментувати викладену на Сайті інформацію а також використовувати інші сервіси.
 3. Відвідування сайту або використання сервісів і опцій, означає беззастережну згоду Користувача з усіма згаданими в Угоді спеціальними умовами та правилами.
 4. Для розміщення оголошення або отримання додаткових послуг Користувач має заповнити спеціальну форму та підтвердити реєстрацію. Тоді він добровільно приймає рішення про надання персональних даних і дає згоду на їх обробку, а також самостійно приймає рішення про те, що пропозиція є дійсною.
 5. Оголошення вважається опублікованим з моменту появи його на Сайте. Відшкодування грошових коштів за опубліковане оголошення не здійснюється.
 6. Користувач несе відповідальність за інформацію, яку він показує в оголошеннях, а також за всі за всі дії з використанням його електронного адресиу та пароля для входу на Сайт і зобов'язаний користуватися сервісами лише за допомогою власнї електронної адреси та пароля. Користувач зобов'язаний негайно змінити дані для входу на Сайт, якщо у нього є причина підозрювати, що пароль, який використовується для входу на Сайт, був розкритий або, можливо, використовується третіми особами.
 7. Разміщуючи оголошення Користувач підтверджує, що має право продавати цей товар або надавати послугу, а також гарантує, що пропоновані ним товари / послуги відповідають всім нормам і правилам, встановленим законодавством і є вільними від притягнення третіх осіб.
 8. Оголошення з ліцензійних видах діяльності приймаються з пред'явленням даних, зазначених у ліцензії.
 9. У разі виявлення невірної інформації, користувач зобов'язаний виправити її, а якщо це неможливо - анулювати оголошення.
 10. У разі виявлення невірної інформації третім особам необхідно заповнити повідомлення про невірну інформацію та відправити його Адміністратору.
 11. Користувач несе особисту відповідальність за претензіями третіх осіб і зобов'язується звільнити Адміністрацію від відповідальності за відшкодування збитків або витрат у зв'язку з таким порушенням. Користувач і треті особи повинні вирішити спори між собою.
 12. У випадку технічної несправності або істотної помилки, зробленої при адмініструванні оголошення, Користувачу відшкодовується тільки вартість сплачену за оголошення. Адміністрація не відповідає за шкоду, в тому числі, обумовлений не відправленням або затримкою відповідей.
 13. Користувачу заборонено: публікувати однакові оголошення з однієї й тої ж адреси електронної пошти; писати тільки ЗАГЛАВНЫМИ буквами (допускається тільки при розміщенні платних оголошень); розмістити оголошення, які є незаконними, порушують авторське чи інше право, право інтелектуальної власності; видати себе за іншого людини або представника юридичного лица; розмістити оголошення у вигляді "спаму"; публікувати схожі на зміст оголошення, де очевидно, що мова йде про одне й те саме пропозиція; дублювати одинакові оголошення з різними адресами електронної пошти; публікувати оголошення в рубриці, яка не відповідає змісту оголошення; публікувати оголошення, опис та / або заголовок / фотографії яких є незв'язаними, нечитаемыми; публікувати оголошення з пропозицією декількох товарів і послуг одночасно; Вставити в оголошення посилання на інші інтернет ресурси. Забороняєтся розміщення оголошеннь про: наркотики; порнографічнихі матеріалів або предмети; інши заборонені законом до продажу товари; не існуючий товар; вкраденні, отриманні не законним способом товари.
 14. Всі оголошення на Сайті розміщуються терміном на 90 днів, після чого автоматично видаляються.
 15. Адміністрування в односторонньому порядку має право переміщати, завершити або продовжити термін оголошення, право відхиляти оголошення, а також залишає за собою право закрити доступ до сайту будь-якому Користувачеві.
 16. Адміністрація має право розсилати інформацію користувачам, в т.ч. смс повідомлення, направляти смс та електронні листи, в т.ч. рекламного або іншого характеру, а також інформацію від інших користувачів.
 17. Адміністрація не несе відповідальності за зміст публічних оголошень, як і за дії Користувачів або третіх осіб, і не бере участь у правовідношеннях між особами, укладаючими або тими що могли укласти між собою певну транзакцію за допомогою даного сайту.
 18. Адміністрація не є організатором транзакцій.
 19. Адміністрація не несе відповідальності за те, що Сайт буде працювати без помилок або безперервно, без збоїв, за втрату інформації або гарантувати безпечний доступ до додаткових параметрів Користувачів, а також не несе відповідальності за будь-які збитки, пов'язані з доступом до сайту, в тому числі шкоду для комп'ютера, іншого обладнання або програмного забезпечення Користувача або третьої особи.
 20. Весь матеріал, включаючи вміст, базу даних, тексти, фотографії, малюнки, звукові, анімаційні та відеофайли, а також їх композиційна формальність, що містяться на Сайті, є інтелектуальною власністю Адміністратора. Використання матеріалу на якому-небудь іншому сайті або комп'ютерній мережі заборонено.
 21. Дійсну Користувацьку угоду може бути змінено за вибором Адміністратора без будь-яких повідомлень про цього Користувача. Нова редакція Користувацького договору, зміни та доповнення до нього вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайтї.