-
-
-

Як дізнатися ціну продажу квартири в Харкові

Як дізнатися ціну продажу квартири в Харкові

Для того щоб дізнатися ціну продажу квартири в Харкові, вірніше щоб дізнатися вартість квартири, яку ви хочете продати або купити або іншими словами прицінитися, існує кілька способів. Вибір цих варіантів залежить від вашої посидючості, комунікабельності і здатності аналізувати.


Один з найпоширеніших способів дізнатися вартість квартири - запросити ріелтора. Чому? Так все елементарно просто: як професіонал своєї справи, ріелтор, завжди знає про стан ринку нерухомості, він завжди в курсі яка ціна на аналогічну квартиру на ринку нерухомості. Але, ви повинні розуміти, що ріелтор безкоштовно працювати не буде. Його послуги коштують грошей.
 

Другий спосіб - оцінка незалежного експерта. Ці люди роблять аналіз ринку з математичною точністю. Так що можна спокійно відразу звертатися до таких експертів і оцінювати квартиру. Природно, це теж платна послуга, і коштує вона в межах 600 грн. Так само потрібно враховувати, що така оцінка не завжди відповідає вартості реальної оцінюваної нерухомості.
 

Спосіб третій - не вимагає ніяких фінансових витрат. Тому що це дзвінки за оголошеннями, в яких продається квартири і відповідний їх аналіз. Звичайно ж ви витратите - це свого часу і час людей, яким ви будете телефонувати. Якщо ви виберете для себе такий спосіб оцінки квартири - будьте уважні. При розмові з людьми, які продають подібну вашої квартиру, враховуйте і планування, і стан будинку, і поверх, і район, і якість ремонту. Такий спосіб допоможе вам оцінити вартість вашої квартири, ви можете дізнатися вартість на декількох порталах, щоб переконатися напевно і створити певну картинку в своїй голові. Оцінити квартиру і купити квартиру в Харкові ми рекомендуємо скориставшись дошкою оголошень ТОРРО.  рус
 

Кожен з цих способів приблизний. Найточнішу оцінку ви отримаєте коли знайдете компроміс між Вашою надією на ціну квартири і можливістю купити квартиру покупцем.

Раніше ми рекомендували де купити квартиру в Одесі

Продажа квартир Харьков