-
-
-

Продаж квартир в Україні завмерає.

Продаж квартир в Україні завмерає.

Кількість угод в жовтні на ринку житла України скоротилося приблизно на 25-35% в порівнянні з серпнем - вереснем 2019 року, констатують представники більшості девелоперських компаній. Основна маса потенційних покупців житла зберігає заощадження в подешевівшій валюті, тому купувати квартиру в новобудовах зараз невигідно, а продавці вторинки тим часом підвищили ціни. Не секрет що великий відсоток продавців вторинки продавши квартиру на вторинному ринку мігрував на первинку. Тому продати вторинне житло сьогодні вдається тільки з дисконтом.


Через значного впливу зміцнення гривні, обсяг продажів на вторинному ринку в жовтні знизилися на 35%. Зацікавленість у покупців у зрості цін слабка, мабуть покупці займають вичікувальну позицію і чекають наповнення ринку. Продаж квартир в Києві завмерла. Продавці не знають, які ціни просити за житло. Потенційні покупці телефонують, ходять на перегляди, але нічого не купують. На ринку нерухомості спостерігається затишшя. Проте, якщо надати покупцеві знижку в розмірі 5-10% від початкової ціни, то продажі йдуть.

Воно і зрозуміло - ще вчора, маючи на руках $ 35 тис., Можна було купити двокімнатну квартиру в києві, а сьогодні цієї суми вистачає тільки на однокімнатну.

Тим часом девелопери щосили намагаються розігріти ринок нерухомості різноманітними дисконтом і акціями.

На думку багатьох експертів при будь-якому із сценаріїв подальшого розвитку подій, інвестори повинні бути готові до зростання цін на житло до весни 2020р ще в межах 5-7%. Чого точно не варто очікувати, так це значного відкату цін вниз незалежно від сценаріїв. Хіба що за умови глобальних політичних і, або військових катаклізмах.