-
-
-

Продаж квартир в Дніпрі - підсумки півріччя.

Продаж квартир в Дніпрі - підсумки півріччя.

Зараз в Дніпрі найбільш активно продаються невеликі однокімнатні та двокімнатні квартири. А ось попиту на великі площі практично немає. Зараз такий час, що далеко не всі люди готові витрачати великі суми. Ще півроку тому попит на первинному ринку був вище, а тепер істотно оживилася вторинка. Пов'язано це з тим, що зараз ціни на квартири в старих будинках дешевше ніж в новобудові і є можливість добре поторгуватися. Ріелтори відзначають, що сьогодні все більше продавців готові торгуватися і значно знижувати заявлЗену ціну, якщо квартиру ніхто не купує протягом місяця-другого.

За заявами фахівців, ремонт і начинка - це те що може додати ціну при продажу. Адже якщо це дорога нерухомість, то заможні покупці, найімовірніше, все одно захочуть переробити його під себе, а якщо варіант бюджетний, то клієнт зазвичай не хоче переплачувати за нього зайві тисячі. А ось якщо залишити в квартирі необхідну побутову техніку, бойлер і хорошу сантехніку, то тоді сміливо можна ставити ціну трохи вище, адже ці предмети новим господарям все одно довелося б купувати, і вони найчастіше готові розумно доплатити.


Відзначимо, що найдешевше купити квартиру в Дніпрі традиційно стоять в так званих промислових районах - неподалік від великих заводів і на віддалених житлових масивах. Так, тут можна знайти варіанти і за $ 8-10 тисяч. Але за ці гроші покупець отримає метраж не більше 25 метрів в старому будинку. Втім, відзначають ріелтори, попит на них чималий - в основному серед молодих сімей та приїжджих з інших міст області, які не можуть дозволити собі витратити солідні кошти.

Оренда квартир Дніпро

А ось однокімнатні квартири на околицях з метражем понад 30 "квадратів" стартують вже від $ 17 тис. При цьому не в сильно віддалених районах Дніпра вартість аналогічного об'єкта буде не менше $ 20 тис., А в самому центрі ціни стартують від $ 25 тис. Правда, якщо є бажання придбати подібне житло, то краще трохи почекати, коли ринок подібних пропозицій наповниться, тоді і вибір буде до душі.


Продаж квартир в Дніпрі ближче до зими, коли сезон активної купівлі-продажу на ринку нерухомості піде на спад, стає більш цікавою адже ймовірність зловити відповідний, куди дешевший варіант в будь-якому сегменті істотно зросте. У той же час ринок елітної нерухомості, за словами фахівців, практично завмер, пропозицій маса а покупців практично немає.

Аренда квартир Днепр

Продажа квартир в Днепре - итоги полугодия.

 Влітку студенти розхапають найдешевші квартири в Харкові